FORUM 2B (bio-chem 1ALO w Gdynii)

FORUM NAJFAJNIASTYCZNIEJSZEJ DRUGIEJ BY :]

Ogłoszenie

Nowych zapraszam do kategorii "Sranie"...

#1 2008-06-14 18:56:16

arkadiusz_banas

Administrator

543138
Zarejestrowany: 2008-06-13
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Szanowna pani Barbara G. >:]

Co za gówniana, pojebana baba. Idiotka bez mózgu. Kurwicy można dostać. kurczątko. "Sprawdzę, sprawdzę.." A tu kurczątko co? Ona jest popierdolona!!


 

 

I jeszcze jedno do pani G.:








Tak. Nie ma cenzury oprócz jednego słowa: K U R W A

W tym dziale możecie równo pojechać na nauczycieli. To kwestia wyżycia się, odreagowania. Lepiej tak niż żebyście mieli im coś zrobić. Możecie napisać coś jak to u góry. Możecie bardziej rozwinąć myśl. Możecie skoncentrować się na ozdobnikach. Albo zrobić więcej buziek, ale to mało emocjonujące. So.. Let's play with this.


Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.

                                                                                                                Albert Einstein

Offline

 

#2 2008-06-23 19:31:45

orlos

Nowicjusz

1848603
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-06-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Szanowna pani Barbara G. >:]

ty czopie lepiej zmieniaj avatar'a bo do Dr Hannibala Lectera to ty sie nie uwmywasz:]


Ach podajcie mi szybko puchar wina bym mógł napoić umysł i powiedzieć coś mądrego ...

Offline

 

#3 2008-07-12 23:10:40

arkadiusz_banas

Administrator

543138
Zarejestrowany: 2008-06-13
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Szanowna pani Barbara G. >:]

Ej. Ale jakby coś to to jest tylko przykład. Osobiście nie mam nic do naszej nauczycielki.

A co mnie różni od Lectera oprócz narodowości?


Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.

                                                                                                                Albert Einstein

Offline

 

#4 2008-07-21 14:50:13

orlos

Nowicjusz

1848603
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-06-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Szanowna pani Barbara G. >:]

Facjata i upodobania kulinarne xP


Ach podajcie mi szybko puchar wina bym mógł napoić umysł i powiedzieć coś mądrego ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.filmy3gp.pun.pl www.enaruto.pun.pl www.narutogram.pun.pl www.livemusic.pun.pl www.braveheart.pun.pl